RECOVERY PUMP – LÜMFIDRENAAŽ

Aktiveerib kehas lümfiteede kaudu lümfivedeliku voolu. Lümfikanalid vastutavad kudedest jääkainete kogumise ja eemaldamise eest. Normaalsetes oludes voolab iga päev läbi lümfisüsteemi umbes neli liitrit vedelikku. Lümfidrenaažil on keha immuunsüsteemis ülioluline osa. Lümfidrenaaži teraapia ehk lümfiravi stimuleerib lümfiringe aktiivsust. Teraapia suurendab lümfivoolu kriitilistes piirkondades, laiendab vere voolu ja kiirendab kudede ainevahetust. Lümfiravi on tajutav kui väga meeldiv ja efektiivne ravimeetod ning seda kasutatakse nii meditsiinis kui iluravis. Vastavalt patsiendi diagnoosile täidetakse muhve ettemääratud tsüklite kaupa õhuga. Muhvid koosnevad paljudest eraldi õhukambritest.

LÜMFIDRENAAŽI EELISED:

Abistab tursete ravil, aitab valu vaigistada ja sobib ennetavaks hoolduseks, kiirendab tervenemist, ei koorma keha ravimitega, põhineb turvaliseks tunnistatud vahelduva õhusurve printsiibil (rõhuteraapia), tegu on kaasaegse ennetus- ja taastusravi seadmega.

LÜMFIDRENAAŽI MEDITSIINILISED NÄIDUSTUSED:

Venoosne puudulikkus, karpaalkanali sündroom (enne ja pärast operatsiooni), Raynaud sündroom, neuropaatia, neuralgia, alajäsemete isheemilised haigused, diabeetiline angiopaatia, akrotsüanoos, algodüstroofiline sündroom, krooniline turse, artroos, podagra, holarthritis, ülekaal, troofilised naha häired, onkoloogia (pärast opereerimist või kiiritusravi), traumajärgne hooldus (põletushaavad, pärast vigastust, armid jne), kehvasti läbiviidud manuaalse lümfidrenaaži parandamine.

LÜMFIDRENAAŽI ESTEETILISED NÄIDUSTUSED (ILURAVI):

Tselluliit, veenilaiendite ennetamine, lipödeem, raskete jalgade sündroom, jääkainete eemaldamine, ahatroofilisuse parandamine, rasvaimu järgne hooldus, haigustest taastumine, tenalgia (tennisemängija küünarnukk, hüppaja põlv jne)

LÜMFIDRENAAŽI VASTUNÄIDUSTUSED:

Äge neuropaatia ja pleksopaatia, äge kopsuturse, äge pehmete kudede trauma, äge tromboflebiit (nahaaluste veenide põletik), kompenseerimata kardiovaskulaarsed haigused, epilepsia, roos, palavikulised seisundid, glaukoom, maksa- või neerupuudulikkus, infektsioonhaigused, teadaolev veenitromboos või selle kahtlus, lümfisoonepõletik, sulguvad protsessid lümfiteedel, südamestimulaator, valu kõhu piirkonnas, mille põhjus ei ole selge, patoloogiline rasedus, kasvaja.

LÜMFIDRENAAŽI VÕIMALIKUD KÕRVALNÄHUD:

Ajutise valu suurenemine, täppverevalum, kapillaari rebenemine – kui rõhk ületab soovitud taseme, hematoom, vegetatiivne seisund – tundliku vegetatiivsüsteemiga patsientidel, lümfiummistus piirkondades, mida teraapia ei kata.