MED4 ELITE KÜLMA & KUUMA KONTRASTRAVI

KÜLMA & KUUMA KONTRASTRAVI

MED4 ELITE on läbimurre tänapäevases rehabilitatsioonis. MED4 ELITE on Game Ready inseneride poolt arendatud uus multifunktsionaalne seade vigastustest paranemiseks ning post-operatiivseks taastumiseks.

Innovatiivne taastusravi süsteem, milles on ühendatud neli erinevat ravimeetodit.

Kaksiktuumaga – mikroprotsessor – kontrollsüsteemis on integreeritud jäävaba külma- ja soojaravi, kiire kontrastravi ning aktiivne kompressiooni ravi. Selline mitmekülgne lähenemine annab laialdasemaid, mugavamaid ning paindlikke ravivõimalusi, mille toimed on ühtlasi teaduslikult tõestatud- post-operatiivses taastumises, akuutsed ja kroonilised seisundid ning erinevates rehabilitatsiooni etappides. Spordiarstidel ja füsioterapeutidel on nüüdsest suurepärane võimalus koos Med4 Elite-ga parandada patsientide heaolu ning kiirendada vigastustest paranemist.

Neli ravivõimalust ühes süsteemis:

  1. JÄÄVABA KÜLM  (minim 3°C)- Isereguleeriv, aktiivne ning kauakestev külmaravi, mis soodustab veresoonte ahenemist, vähendab ohutult operatsiooni- ning ägedate ja krooniliste traumade järgselt valu ilma valuvaigistavate ravimiteta, aeglustab ainevahetuse nõudlust, lihasspasme ja põletikku.
  2. KONTROLLITAV SOOJUS (kuni 45 °C) – Seade genereerib ning kontrollib ise oma soojuse eraldumist, mille eesmärk on soodustada veresoonte laienemist ning soodustada vereringlust vigastatud piirkonnas.
  3. KIIRE KONTRASTRAVI (<1 min kontrast) – Vahelduv sooja-ja külma rakendamine laiendab ja ahendab veresoonkonna süsteemi vigastatud või opereeritud piirkonnas. See aitab reflektoorselt leevendada valu ning suurendab arteriaalset verevoolu traumaatilises piirkonnas, vältides lisanduvate ödeemide tekkimise – efektiivselt, kompaktselt ja korrektselt.
  4. AKTIIVNE KOMPRESSIOON (4 taset, 5-75 mm/Hg) – Patenteeritud vahelduv kompressioon stimuleerib lihaste loomulikke kokkutõmbeid “pumbates” ödeemi eemale vigastatud koldest. Samal ajal soodustab mansetil paremini kohanduda ravitava kehapinnaga ning suurendab veelgi külma-/kuumaravi efektiivsust.