Meie kliendid

Oleme Ristoga teinud koostööd alates aastast 2014 ja alati on ta olnud usaldusväärne, professionaalne ning alati abiks kogu meditsiini varustusega.

Ksenija Balta

Olen töötanud Ristoga aastast 2016. Kohtume iga nädal vähemalt korra, kui olen Eestis. Oleme koostöös temaga suutnud vältida suuremaid vigastusi. Risto kasuks räägib tema kogemus, mille on saanud erinevate alade sportlastega töötamisel ja tema enda tippsportlase taust. Lisaks kõigele on ta äärmiselt positiivne inimene.

Jürgen Zopp

Minu koostöö Risto Jamnesega on kestud 4 aastat. Risto on kohusetundlik, nõudlik ja asendamatu proff omal alal. Kes aitab sportlasi taastada vigastustest ja ennetada vigastusi, pluss ma saan teda usaldada spotlaste füüsilise ettevalmistusega.

Andrei Luzgin

Risto oma abi ja nõuga on aidanud mind nii massaaži laual kui ka taastavate masinatega, mis on abiks nii vigastuste ravimiseks kui trennidest taastumiseks. Olen käinud Risto juures füsioteraapias juba 6 aastat ning olen saanud palju abi! Soovitan soojalt kõigile!

Magnus Kirt

Sportlase kõige tähtsam vara on tervis ja mina isiklikult poleks sellisele tasemel jõudnud ilma abita. Risto on pikka aega juba mu lihaste eest hoolt kandnud ja aidanud saada mind paremale tasemele spordis. Koostöö jätkub ja olen väga rahul Risto ja tema tööga.

Janek Õiglane

Risto has been an amazing resource and outstanding professional in taking care of my athletes. He is very committed, passionate and highly educated in his profession fact that makes athletes and coaches trust him. I have trusted him with all my Estonian Olympic athletes and in Rio he actually worked on my American Olympic athletes. He is truly a man, a professional that goes above and beyond to serve and help others. He is the ‘magic hands’

Petros Kyprianou

TEEME KOOSTÖÖD MITMETE ALALIITUDE-, SPORDIKLUBIDE- NING NOORSPORTLASTEGA JA SEDA HARRASTAJATEST KUNI OLÜMPIASPORTLASTENI VÄLJA.

ALALIIDUD:

Eesti Vehklemisliit

Eesti Võrkpalli Liit

SPORDIKLUBID:

TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi

Nõmme Kalju Jalgpalliklubi

SPORTLASED:

Ksenija Balta

Ksenia Balta

Janek Õiglane

spordiravipilt10

Magnus Kirt

Magnus

Jürgen Zopp

Jürgen

Liina Laasma

liina laasma